Vizyonumuz, döviz ve kıymetli madenler piyasasında lider ve güvenilir bir danışman olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Pzt - Cmt 08:30 - 18:30,
Pazar - Kapalı
 
DEMİRKAN DÖVİZ

Uyum

Dövizde Doğru Adres Kazançlı İşlem

Demirkan Döviz Ve Kıymetli Madenler, tedarik zincirinin herhangi bir noktasında değerli metallerin kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme, çocuk işçi çalıştırma dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir. Demirkan Döviz Ve Kıymetli Maden Ticareti Yetkili Müessese A.Ş. tüm birimleriyle suç gelirlerinin aklanması-kara para aklama, terörün finansmanı ve bağlantılı diğer suçlar ile olan mücadelede gerek ulusal gerekse uluslararası alandaki tüm çabaları desteklemeyi, ulusal ve uluslararası tüm yasalara, düzenlemelere ve mevzuatlara uymayı ilke edinmiştir. İyi niyetli olmayan kişilerle iş yapma riskini en aza indirerek sadece profesyonel olarak iş yapan müşterilerle çalışmaktadır. Ayrıca mahalli kanunların hilafına çocuk iş gücü çalıştıran müşterilerle de iş yapmamaktadır.

 
Kurum Politikası

Suç Gelirlerinin Aklanması, Terörizmin Finansmanı ve Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanı ile Mücadelede KURUM POLİTİKASI….

 

 

Müşteri Tanı

DEMİRKAN ALTIN VE YETKİLİ MÜESSESE ANONİM ŞİRKETİmiz, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun ve ilişkili mevzuat gereğince, Müşterinin Tanınmasına ilişkin Esaslara uygun şekilde Müşteri Kabul Politikası uygular.

Şirket, müşterinin tanınması politikası çerçevesinde, kimlik tespitine ilişkin olarak; yasal düzenlemelerde belirlenen/istenen bilgi ve belgeleri, tespit ve teyit eder, belgelerin kendi içinde tutarlı olup, olmadığına dikkat eder, müşterinin Şirketi tercih etme sebebi, mesleği, gelir getiren ana iş konusu, işyeri, faaliyet yeri konularında bilgi sahibi olur.

Hesap Açılışı/İş İlişkisi Başlatmak için gerekli FORM / DÖKÜMANLAR için, irtibata geçiniz.
Tel : 0 212 526 57 57
email : [email protected]

 
İhbar ve Bildirimleriniz İçin

İhbar bildirim, şüpheli durumlar, şikâyet veya görüş ve önerileriniz için irtibat
[email protected]